Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-493 чорне
-26%

1 569 ₴
1 166 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 287068
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стілець Bonro B-953 стане чудовим доповненням до інтер'єру салонів, кухонь, барів серед іншого обладнання. Зручне сидіння виготовлене з екошкіри та губки. В його основі — міцний каркас із неіржавкої сталі в хромованому кольорі. Він дуже мобільний завдяки спеціальній стійкій основі з 5 повністю поворотними колесами. Особливості: - зручне сидіння з губкою, виготовлене з масивної екошкіри (PU) — плавне регулювання висоти сидіння газліфтом; — зручна металева підставка для ніг; — суцільна конструкція з неіржавкої сталі; - колеса виготовлені з матеріалу, , який не дряпає підлогу; - металевий важіль регулювання висоти; - поворот на 360 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56.5 см |
| Висота сидіння внизу | 45 см |
| Габарити упаковки | 42x42x18 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Барне крісло |
- Ціна: 1 166 ₴









