Крісло офісне 2 штуки комплект Bonro Manager
-23%

6 509 ₴
5 005 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 333256
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smartzone |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підлокотників | 21 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см;52 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 44 см;44 см |
| Додаткові характеристики | Сидіння заповнене м'якою піною |
| Комплектація | Спинка, сидіння, механізм гойдання, газліфт, основа, колеса, кріпильний комплект, інструкція зі збирання |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал оббивки | Тканина, сітка |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізм | Газлифт |
| Найменування | Крісло офісне 2 шт. комплект Bonro Manager |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 49х52 см;49х52 см |
| Розміри спинки | 62х47 см |
- Ціна: 5 005 ₴







