Полиця для книг, стелаж для дому на 5 поличок 70х162.1х23.8 см Дуб Сонома
-23%

2 339 ₴
1 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 360734
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг, стелаж для дому на 5 поличок 70х162.1х23.8 см Дуб Сонома
Універсальний та стильний стелаж для книг – ідеальне рішення для організації вашої колекції літератури. Виготовлений із міцних матеріалів, цей стелаж забезпечує зручність використання завдяки своїм просторим полицям, які можуть легко адаптуватись під книги різних розмірів. Його елегантний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру, забезпечуючи функціональність та естетичне задоволення одночасно.
Пропонується як комплект для самостійного складання. В упаковці ви знайдете всі необхідні деталі та інструкцію зі збирання. Це надає можливість зручно транспортувати та легко переміщати його по житловому приміщенню до остаточної установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smartzone |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажу | |
| Ширина стелажа | 700 см |
| Глибина стелажу | 238 см |
| Висота стелажа | 1621 см |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 799 ₴

