Підставка для мікрохвильової печі та побутової техніки на дві полиці.у стилі ЛОФТ 54х68х37 см Венге
-23%

3 359 ₴
2 581 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 361362
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для мікрохвильової печі та побутової техніки на дві полиці.у стилі ЛОФТ 54х68х37 см Венге
Кухонна підставка для мікрохвильової печі і побутової техніки - ідеальне рішення для оптимізації простору на вашій кухні. Виготовлена з міцних і надійних матеріалів, ця підставка забезпечує стійку і безпечну платформу для вашої мікрохвильової печі або іншої побутової техніки. З її допомогою ви звільните робочу поверхню, спростіть доступ до приладів та створіть більш організований та функціональний інтер'єр кухні.Елегантний дизайн та зручність використання роблять цю підставку незамінним аксесуаром для сучасної кухні.
Кухонна підставка для мікрохвильової печі і побутової техніки - ідеальне рішення для оптимізації простору на вашій кухні. Виготовлена з міцних і надійних матеріалів, ця підставка забезпечує стійку і безпечну платформу для вашої мікрохвильової печі або іншої побутової техніки. З її допомогою ви звільните робочу поверхню, спростіть доступ до приладів та створіть більш організований та функціональний інтер'єр кухні.Елегантний дизайн та зручність використання роблять цю підставку незамінним аксесуаром для сучасної кухні.
Пропонується як комплект для самостійного складання. В упаковці ви знайдете всі необхідні деталі та інструкцію зі збирання. Це надає можливість зручно транспортувати та легко переміщати його по житловому приміщенню до остаточної установки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smartzone |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 540 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 730 см |
| Глибина | 370 см |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість рівнів | 3 шт |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 шт |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Нове |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Тип встановлення полиці | настільна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
- Ціна: 2 581 ₴

