Металева стійка, тримач для рушників у ванну кімнату з металу 50х80х20 см
-23%

3 869 ₴
2 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 361370
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева стійка, тримач для рушників у ванну кімнату з металу 50х80х20 см
Металева стійка для рушників - стильне і практичне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлена з високоякісного металу, ця міцна стійка забезпечує надійне кріплення рушників, заощаджуючи при цьому простір. інтер'єр. Ідеальне рішення для організації простору та надання затишного шарму вашій ванній кімнаті.с
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smartzone |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 50х80х20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Розміщення тримача | Підлогове |
| Тип тримача | Перекладина |
- Ціна: 2 980 ₴

