Книжковий Лофтовий стелаж на 3 полки, офісний стелаж з ЛДСП и металу 90х87х30 см Венге
-23%

5 239 ₴
4 030 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 362107
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжковий Лофтовий стелаж на 3 полки, офісний стелаж з ЛДСП и металу 90х87х30 см Венге
Універсальний та стильний стелаж для книг – ідеальне рішення для організації вашої колекції літератури. Виготовлений із міцних матеріалів, цей стелаж забезпечує зручність використання завдяки своїм просторим полицям, які можуть легко адаптуватись під книги різних розмірів. Його елегантний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру, забезпечуючи функціональність та естетичне задоволення одночасно.
Універсальний та стильний стелаж для книг – ідеальне рішення для організації вашої колекції літератури. Виготовлений із міцних матеріалів, цей стелаж забезпечує зручність використання завдяки своїм просторим полицям, які можуть легко адаптуватись під книги різних розмірів. Його елегантний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру, забезпечуючи функціональність та естетичне задоволення одночасно.
Пропонується як комплект для самостійного складання. В упаковці ви знайдете всі необхідні деталі та інструкцію зі збирання. Це надає можливість зручно транспортувати та легко переміщати його по житловому приміщенню до остаточної установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smartzone |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 870 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 030 ₴

