Гриль портативний Naturehike Picnic BBQ Grill р-р L, сталь

7 520 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 366985
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль портативний Naturehike Picnic BBQ Grill р-р L, сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 7 520 ₴










