Гриль портативний розкладний Naturehike сталь портативний

5 030 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 367103
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль портативний розкладний Naturehike сталь портативний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 030 ₴





