Рюкзак із капюшоном Kite Kids: Black Dino

811 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 335251
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак із капюшоном Kite Kids: Black Dino
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Колір | Синій |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 811 ₴

