Рюкзак дитячий "Динозаврик" (38 см.), червоний

455 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 376941
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий та практичний рюкзак створений спеціально для маленьких відкривачів та допитливих дослідників. Рюкзак буде не тільки зручним та стильним аксесуаром, але й практичним, що ідеально підходить для щоденних цікавих подорожей. Особливості: розміри 26х6х38 см; містке відділення; попереду є додаткове відділення на блискавці; кишені по боках; є ручка-тримач; м’які лямки, довжину яких можна регулювати. Виготовлено з якісних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 6 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 455 ₴

