Шезлонг лежак сірий

1 535 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 371894
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
Розкладний садовий шезлонг відмінно підійде для відпочинку в саду, на задньому дворі та на пляжі. Конструкція шезлонга міцна і міцна, він витримує навантаження до 120 кг, а сидіння досить довге, щоб шезлонг був зручний навіть для високих людей, Каркас шезлонга виконаний з металу з чорним епоксидним покриттям, що добре захищає його від іржі та подряпин, а також піднос для напоїв. Підставка призначена для встановлення на раму і, безумовно, зробить відпочинок на шезлонгу комфортнішим.Шезлонг має металеву арматуру під сидінням. Посилення під сидінням збільшує довговічність виробу, що позначається на більш тривалому використанні.Комфортне сидіння забезпечує М'який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб.
Габаритні розміри
Розміри в складеному вигляді (В/Д/Ш) 94 x 66 x 16 см.
Довжина 93-160 см.
Ширина 66 см.
Загальна висота 114 см
Висота сидіння 43 см
Розміри підголівника 18 х 37 х 5 см.
Розміри таці: довжина 31см, ширина 17см / отвір для чашки: діам. 7,6 см.
Розміри підлокітника 57см х 6 см
Допустима вага користувача 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння | 43 см |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Текстилен |
| Матеріал виготовлення | Метал, Сітка |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підсклянник | 1 шт. |
- Ціна: 1 535 ₴






