Стіл розкладний туристичний для пікніка 180 см чорний

від 2 181 ₴
- В наявності
- Код: 366442
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
Смачний обід, яскрава презентація, сімейний відпочинок, оперативна організація офіційного вітання, мобільний пункт реєстрації та купа подібних заходів де неодмінно стане в пригоді розкладний стіл.
Розкладний стіл трансформер виконаний із металу, що в поєднанні з пластиковою панеллю HDPE стане впевненою підтримкою в будь-якій ситуації. Стіл складається за принципом книги, ніжки загортаються в середину, тому не загубляться, крила фіксуються, а з боку розташована ручка для транспортування. Міцний каркас ніжок наділений поперечними балками для підсилення. Зручні защіпки та надійні фіксатори дозволяють інсталювати виріб у робочому положенні за хвилину навіть одній людині.
Конструкція збалансована і забезпечує гарне розташування на рівній підлозі приміщення, м'якому і навіть кам'янистому ґрунті. Додаткові блокатори в системі перешкоджають самостійному складанні чи перекиданні столу. Купити розкладний стіл вигідно, умови застосування майже не обмежені, оскільки використані матеріали стійкі до кліматичних умов і зберігають свою функціональність при високих і низьких температурах, стійкі до опадів і не вибагливі у догляді.
Стиль та дизайн виробу сучасний, тому стіл підходить для пікніка та бенкету на свіжому повітрі, для офісної роботи, магазину та салону, комерційних приміщень, для індивідуального чи масового використання. Після експлуатації розкладний стіл можна зберігати на складі, в гаражі, підсобці, комірчині, підвалі, господарському приміщені та навіть в кабінеті.
В розгорнутому вигляді стіл для гостей з легкістю розмістить десяток людей, адже характеристики вражають:
- Висота - 74 см
- Довжина - 180 см
- Ширина - 74 см
- Товщина - 3,5 см
- Відстань між ніжками - 170 см
- Вага стола - 12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Поліетилен |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 710 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 930 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 75 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 755 мм |
- Ціна: від 2 181 ₴



