Стелаж металевий 180х90х40 см ЦИНК 5 полиць МДФ БОНА-3 для дому, комори, на балкон

Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 3
+380 (67) 620-88-33
Киевстар; Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (50) 300-22-77Vodafone
- +380 (93) 170-56-88Life
- +380 (44) 499-76-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж металевий 180х90х40 см ЦИНК 5 полиць МДФ БОНА-3 для дому, комори, на балкон
РОЗМІР СТЕЛАЖА:
- Висота: 180 см
- Ширина: 90 см
- Глибина: 40 см
Товщина металу: 0.6 мм
Товщина полиці МДФ: 4 мм
НАВАНТАЖЕННЯ:
- до 175 кг на одну полицю, до 875 кг на стелаж
ОСОБЛИВОСТІ:
- Збірна конструкція на зацепах - 15-30 хв на складання
- Сталевий каркас з оцинкованим покриттям - захист від корозії і акуратний зовнішній вигляд
- Полиці з МДФ з підсилювачем 5 шт - регулюються по висоті, міцні і гладкі
ВИГОДИ І ПЕРЕВАГИ:
- Найвища якість виконання всіх елементів і демократична ціна
- Зручність транспортування: стелаж поміщається в багажник будь-якого легкового авто.
- Екологічність: стелажі «Smart Zone» з успіхом застосовуються в офісних і житлових приміщеннях. Поверхня полиць - рівна, гладка і естетична.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
- Модульність і універсальність: оптимальний розмір і модульність конструкції дозволяють гнучко і оперативно реалізувати завдання по організації зберігання, від домашньо-побутових: будинок, балкон, гараж, дача, підвал, комора, горище тощо., До бізнесових: рядні системи зберігання товарів висотою 180 або 270 см, створення архівного простору тощо.
- Накладений платіж - можна оплатити при отриманні.
- Гарантія на продукцію 24 міс
КОМПЛЕКТАЦІЯ СТЕЛАЖА БОНА-3:
- Стійка - 8 шт
- Пластикова накладка на стійку для захисту підлоги - 8 шт
- З'єднувач стійок - 4 шт
- Балка фронтальна - 10 шт
- Балка бічна - 10 шт
- Підсилювач полиць - 5 шт
- Полки МДФ - 5 шт
- Докладна інструкція по збірці і монтажу - 1 шт
УПАКОВКА:
- Стелаж БОНА-3 поставляється в міцній картонній коробці, розміром 93х43х5 см і вагою 13 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Навантаження на ярус зберігання | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Товщина рами стелажа | 0.6 мм |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 400 мм |
| Довжина секції | 900 мм |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте





